AddThis Social Bookmark Button

Kedi-Köpek Aşı

Aşı ve Koruyucu Hekimlik

Kliniğimizde yavru kedi ve köpeklerin ilk aşılanmaları ve yıllık aşılarının takipleri yapılmaktadır. Aşılama programı aşı takip kontrol sistemiyle hasta sahiplerimize mesaj olarak iletilmektedir.

Hasta Petlerin olduğu kadar sağlıklı petlerin sağlıklarını koruması için gerekli önlemleri almak ve çalışmalar yapmaktayız. Düzenli aşılama, petlerimizin viral hastalıklardan ve parazitlerden korunması için hayati önem taşımaktadır. Petlerimizin düzenli bir şekilde aşılanması, yaş ve fiziksel özelliklerine göre aşı takviminin belirlenmesi büyük önem taşımaktadır.

© 2015 Ayrancı Veteriner  |  All rights


Veteriner

Etiketler: altındağ veteriner, altındağ veteriner klinikleri, ankara veteriner, ankara veteriner klinikleri, ayaş veteriner, ayaş veteriner klinikleri, bala veteriner, bala veteriner klinikleri, beypazarı veteriner, beypazarı veteriner klinikleri, çamlıdere veteriner, çamlıdere veteriner klinikleri, çankaya veteriner, çankaya veteriner klinikleri, cebeci veteriner, cebeci veteriner klinikleri, çubuk veteriner, çubuk veteriner klinikleri, elmadağ veteriner, elmadağ veteriner klinikleri, etimesgut veteriner, etimesgut veteriner klinikleri, gölbaşı veteriner, gölbaşı veteriner klinikleri, güdül veteriner, güdül veteriner klinikleri, haymana veteriner, haymana veteriner klinikleri, kalecik veteriner, kalecik veteriner klinikleri, kazan veteriner, kazan veteriner klinikleri, kızılcahamam veteriner, kızılcahamam veteriner klinikleri, nallıhan veteriner, nallıhan veteriner klinikleri, polatlı veteriner, polatlı veteriner klinikleri, şereflikoçhisar veteriner, şereflikoçhisar veteriner klinikleri, sincan veteriner, sincan veteriner klinikleri, veteriner kliniği ankara, veteriner klinikleri, veteriner klinikleri ankara, yenimahalle veteriner, yenimahalle veteriner klinikleri